homu

Vinařství Pechor a Vinařství Púrynky

6. dubna 2017 ve čtvrtek nás svými víny potěší malé, rodinné Vinařství Pechor, které se specializuje především ba bílá, sladká vína z pálavské oblasti. Ochutnávka začíná v 18:00 ve vinárně Vinové. Doporučujeme si místo zarezervovat ve vinárně.

13. dubna 2017 ve čtvrtek budeme moct ochutnat produkty z Vinařství Púrynky, zaměřující se na produkci vín suchých v přívlastkové kvalitě. Nabízí bílá i červená vína z proslavených viničních tratí Velkých Bílovic. Ochutnávka začíná v 18:00 ve vinárně Vinové. Doporučujeme si místo zarezervovat ve vinárně.

 

Vinná ochutnávka: Chuť Kalábrie

Úterý 17. ledna: Vinná ochutnávka: Chuť Kalábrie: 18:00, vinárna Vinové

KALÁBRIE – ZEMĚ VÍNA. U kolébky kalábrijského vinařství stáli řečtí kolonizátoři, kteří tu pro pěstování révy vinné našli velice příhodné podmínky. Využili je tak dokonale, že si Kalábrie brzy vysloužila přezdívku Oinotria, což znamenalo - země vína. Vydejte se s námi do krajů jižní Itálie a přijďte si připomenout léto do vinárny Vinové. Rezervace u obsluhy nebo na tel.: 775 570 360.

 

24.3.

Sýry a víno III. - Dánsko, Švýcarsko,  Holandsko, 18:00 hod.; Pokračujeme v párování sýrů a vína – již potřetí. 

 

3.3.

Vinná ochutnávka - Oranžová vína, vinařství Marcinčák

 
LAHOFER vinařství Valtické vinařství Vinařský dvůr Vinařství Čebav Nové vinařství Vinařství rodiny špalkovy Vinařství Valtické podzemí
Partneři - vinove.cz Radniční Jihlava Kavárna muzeum Sladká vína Pražírna Koruna Salotto Café
Kontakt: rezervace +420 775 570 360, e-mail: info@vinove.cz